Wynajem białej sceny

Wynajem białej sceny. Często klienci zwracają się do nas właśnie z takim zapytaniem. Dla obeznanych w temacie wiadome jest , że białe sceny nie istnieją:) Śpieszymy więc z wyjaśnieniem co to takiego „biała scena”.

Biała scena to popularne rozwiązanie w branży eventowej, biała scena to nic innego jak podesty sceniczne pokryte specjalnym materiałem HIPS (High Impact Polystyrene). Jest to materiał o dużej wytrzymałości i wyjątkowo gładkiej, białej powierzchni. Biała scena jest idealnym tłem dla różnego rodzaju występów, prezentacji i wydarzeń.

Materiał HIPS jest docinany na miejscu realizacji, tak aby dopasować go do wymiarów danej sceny. Następnie jest przyklejany za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej do podestów scenicznych. Dzięki temu procesowi scena może być zbudowana w różnych konfiguracjach i rozmiarach, w zależności od indywidualnych wymagań klienta.

Specjalistyczne umiejętności scenograficzne są niezbędne do prawidłowego montażu białej sceny. Precyzyjne docinanie i przyklejanie materiału HIPS wymaga wiedzy i doświadczenia w obszarze scenografii. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która posiada specjalistów w tej dziedzinie i gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Biała scena oferuje wiele korzyści dla klientów. Jej gładka powierzchnia doskonale odbija światło, co pozwala na tworzenie różnorodnych efektów wizualnych i dynamicznych prezentacji. Ponadto, materiał HIPS jest trwały i odporny na uszkodzenia, niemniej podczas użytkowania podlega zarysowaniom. Dlatego też materiał hips wykorzystywany jest tylko raz. Każdorazowo na potrzeby eventu stosujemy nowy materiał.

Jeśli poszukujesz białej sceny do swojego wydarzenia, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w obszarze scenografii i wynajmu podestów scenicznych. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną eventów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia niezapomnianych scenografii.

wynajem-bialej-sceny wynajem-bialej-sceny wynajem-bialej-sceny wynajem-bialej-sceny wynajem-bialej-sceny