dzien-dziecka-oferta-20ATRAKCJE DLA DZIECI

animatorzy, cyrkowcy, spektakle i teatrzyki dla dzieci, scenariusze zabaw, bal karnawałowy dla dzieci
 

OFERTA – OBSŁUGA IMPREZ – ATRAKCJE DLA DZIECI

atrakcje_dla_dzieci_piksel

GOŚĆ Z KRAINY KRASNOLUDKÓW

Program estradowy „Gość z Krainy Krasnoludków” to  opowieść o życiu krasnali i ich wesołej pracy, także telewizyjnej.

Godzinny show estradowy obejmuje realizację konkursów, zabaw zręcznościowych, tanecznych, muzycznych dla dzieci oraz rodziców.

Zapraszane w trakcie koncertu na scenę dzieci biorą udział w konkursach na odgadnięcie wierszowanych zagadek związanych z nauką ruchu drogowego, wiadomościami o przyrodzie i higienie, odgadują słyszalne głosy zwierząt domowych i tropikalnych, tworzą chórki wokalne, zmagają się w konkursie tanecznym na najlepszą parę i solistę tańca oraz stają do pojedynku w ekscytującym konkursie o nazwie WESTERN.

 

Estradowy show wypełniają znane i lubiane piosenki dla dzieci. Do konkursów stają także rodzice, budując świetną atmosferę familijnego spotkania i integracji. Wszystkie dzieci tańczą i śpiewają, a sam wykonawca staje się wodzirejem zabawy.

 

W roli Krasnala Piksela – Maciej Gąsiorekaktor Teatru Rampa w Warszawie od 11 lat jest znany w Polsce jako postać Krasnoludka Piksela z popularnego programu dla dzieci „Budzik” TVP1, emitowanego dwa razy w tygodniu oraz na antenie TVPolonia.


 

 

 

program_artystyczny_dla_dzieci_hugo

HUGO I PRZYJACIELE

Program artystytczny dla dzieci, w którym najmłodsi mają okazję poznać najsłynniejszego trolla świata HUGO (z programu Telewizji Polsat pod tym samym tytułem) oraz jego przyjaciół.

Nie tylko dzieci, ale również rodzice i dziadkowie  biorą udział w licznych konkursach,  które oprócz dobrej zabawy mają również walory edukacyjne.

 

Podczas całej zabawy wokalno-taneczno-konkursowej obowiązuje podstawowa zasada – NIKT nie opuszcza sceny bez NAGRODY.

 

Dzieci i ich rodzice biorą udział w konkursach wiedzowych i ruchowych np. w konkursie „Jaka to melodia”.

Rodziny po wysłuchaniu 30 fragmentów utworów odgadują nazwisko wykonawcy lub nazwę zespołu. W zabawie bierze udział również widownia, inne konkursy to np.:

 • odgadywanie tytułów bajek
 • kalambury bajkowe
 • kalambury muzyczne
 • Hugo – konkurs dla ojców
 • Hugo – konkurs dla matek

 

Podczas 1,5 godziny zabawy, istnieje możliwość zagrania w gry HUGO znane z programu telewizyjnego na dwóch komputerach. Jeden zwycięzca-jedna NAGRODA.

 

Prowadzący Wojciech Asiński, Andrzej Krucz

w roli HUGO Andrzej Niemirski

 

 

 

teatrzyk_dla_dzieci_jumaja

BAJKA „JAŚ I MAŁGOSIA” Z PIOSENKAMI

To godzinny spektakl zaadaptowany do warunków teatralnych, estradowych, plenerowych, itp. Adaptacja została stworzona na bazie opowiadania braci Grimm pod tym samym tytułem.

W przedstawieniu występują zawodowi aktorzy, na co dzień związani ze scenami warszawskimi oraz różnymi produkcjami telewizyjnymi.

 

Mimo, iż kanwą do utworu scenicznego jest tekst Jacoba i Wilhelma Grimm, to jednak jest on autorską interpretacją, wykorzystującą motyw i perypetie dwojga rodzeństwa – Jasia i Małgosi – którzy zagubiwszy się w lesie, z dala od swojego domu, muszą zmierzyć się z wynikającymi z tego niebezpieczeństwami, a w szczególności ze złą i podstępną Babą Jagą.

Spektakl wzbogacony jest sugestywnymi kostiumami, rekwizytami oraz malowniczą scenografią, która wprowadza dzieci w magiczny świat teatru. Tu na oczach dzieci, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znajdujemy się: to na ganku domu Jasia i Małgosi, to w magicznym lesie, a już za chwilę w chatce z piernika Baby Jagi.

 

 

 

 

 

grupa_cyrkowa_dla_dzieci

ARTYSTYCZNA GRUPA CYRKOWA

Bogata oferta Artystycznej Grupy Cyrkowej przygotowana jest dla dzieci i dorosłych, dla organizatorów pikników rodzinnych, organizatorów koncertów i imprez miejskich. Również przyszli Państwo młodzi mogą zaczerpnąć ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.

W ofercie artystycznej grupy cyrkowej znajdą Państwo:

Paradę Szczudlarzy!

Pięciu wielkich olbrzymów wesoło, bardzo energicznie maszerujących głównymi ulicami…podczas występów estradowych, a może rozpoczynając pokaz sceniczny, koncert… Taka parada to nie tylko przejście wielkich postaci ale również pokaz tańca na szczudłach, animacje z dziećmi…

Park Cyrkowy

Artyści przeprowadzają warsztaty cyrkowe, kuglarskie. Stwarzają swego rodzaju Park Cyrkowy, w którym dzieci ale i nie tylko mogą popróbować nauki chodzenia na małych szczudłach, stawać na równoważni, pożonglować, rozkręcać cyrkowy talerz i popróbować swoje siły w bardzo różnych śmiesznych i poważnych sztukach cyrkowych…

Sceniczne popisy

Występ na scenie profesjonalnych artystów cyrkowych, mających wieloletnie doświadczenie sceniczne. Występ na scenie to pokazróżnorakiej sztuki cyrkowej: żonglerki, balansu, clownady, oraz konkursów i animacji dla widzów z nagrodami…

Drużyna mimów

Drużyna Mimów mających wiele do „powiedzenia” publiczności …bez zbędnych słów… Pokaz sztuki pantomimy, animacja i etiudy teatralne w plenerze…

 

Dodatkowymi artacjami Grupy mogą być:

 • pokaz wielkich baniek mydlanych oraz deszczu malutkich,
 • malowanie buziek specjalnymi, antyalergicznymi farbami,
 • zabawy animacyjne z wykorzystaniem wielkiej chusty animaycjnej (średnica 6 m.).

 

bal_karnawalowy_dla_dzieci

BAL KARNAWAŁOWY / BAL MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI

Gotowe tematyczne scenariusze zabawy karnawałowej / mikołajkowej prowadzone przez zawodowych animatorów i instruktorów tańca np.

 • „Podróż Dookoła świata w poszukiwaniu Świętego Mikołaja”
 • „Świat Walta Disneya”
 • scenariusze oparte na popularnych programach telewizyjnych „Gwiazdy Tańczą na Lodzie”
 • „Taniec z Gwiazdami”
 • Pokazy taneczne – w wykonaniu dziecięco-młodzieżowych zespołów tanecznych

 

 

malowanie_buziek

MALOWANIE BUZIEK

Osoby, którym powierzamy za zadanie malowanie buziek to osoby uzdolnione plastycznie, dla których przeniesienie najbardziej wymyślnego wzoru na twarz jest wyzwaniem, któremu starają się sprostać…

Kredki i farby do malowania twarzy są  bezpiecznymi dla dzieci produktami przeznaczonymi wyłącznie do kolorowania skóry a ich tłusta konsystencja bardzo łatwo usuwa się za pomocą wody lub mleczka kosmetycznego.

Wzory makijażu dzieci wybierają same z katalogu, w którym można znaleźć mnóstwo ciekawych i śmiesznych propozycji…

Proponujemy również tatuaże na rączce, bądź pieczątki z całej gamy zwierzęcych i bajkowych wzorów.

atrakcje_dla_dzieci_programy

ZABAWKI  DMUCHANE

Tzw. „Dmuchańce” stały się nieodzownym elementem imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, akcji promocyjnych.

Choć kojarzone są głównie z szaleńczą zabawą dla dzieci często również korzystają z nich dorośli podczas pikników firmowych jako formy rywalizacji (np. rodeo, surfing.)

W naszej ofercie znajdziecie zabawki dmuchane:

   dla dzieci:
   zamki, zjeżdżalnie, ring,
  jak też dla dorosłych

… I WIELE INNYCH ! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU